פייסבוק
  • כתבות
  • כתבות
  • כתבות
  • כתבות
תרמו לנו
ניוזלטר
ארועים
שמאל עליון גוול
גדול תחתון
הפעילות בסיוע ועידת התביעות

ביקור משלחת JNF-USA

לפני שבוע בקרו בבית לוחמי הגטאות מנהלים בכירים של ה-JNF  (Jewish National Fund) במסגרת Go North ("עולים צפונה"), תכנית המפותחת על ידי JNF-USA וקק"ל, בשיתוף ממשלת ישראל, רשויות מקומיות שונות, רעיה שטראוס בן-דרור, המקדמת פעילות למען הגליל המערבי, מכון ראוּת, נפש בנפש, תנועת אור, קרן רש"י, קרן ראסל ברי ושלל ארגונים אחרים ללא מטרת רווח. מטרת התכנית היא לאחד בין אוכלוסיות, נכסים, הזדמנויות ועוצמת האנשים שבצפון, כך שהגליל יהפוך לחלק בשגשוגה של המדינה.

 

הקבוצה הגיעה אלינו ביוזמתה של מיכל שילוח גל-נור - מנכ"לית עמותת התיירות "זמן גליל מערבי" (www.westgalil.org.il).

אנשי העמותה  מאמינים כי התיאום והפעילות המשותפת של התיירים בגליל המערבי, בסיוע JNF, הם חיוניים כדי לאפשר לתיירות באזור להפוך לענף צומח, בר קיימא ומתפתח. אחת המטרות המרכזיות של משלחת Go North של JNF-USA, המורכבת מתורמים גדולים ומבעלי תפקידים מרכזיים בארגון, הינה להבין את התכנית התיירותית והצרכים של הענף באזור, כדי לבדוק כיצד ניתן לסייע ולקדם את הנושא.

 

האורחים התקבלו בבית לוחמי הגטאות ע"י רעיה קליסמן, מנהלת קשרי החוץ של המוזאון. ראש המועצה האזורית מטה אשר, מר יורם ישראלי, הגיע במיוחד כדי לברכם עם הגיעם לבלה"ג.

 

הביקור החל בצפייה בסרט שהופק לאחרונה בתרומתה הנדיבה של רעיה שטראוס בן-דרור, בו מתואר ייחודו של ה"בית". אחריו קיבלו האורחים סיור מודרך במבחר קטן מתערוכות המוזאון ההיסטורי ו"יד לילד".

הדפסשלח לחבר
Share |